Wanderschiff

Od Velikonoc do konce října se můžete vydat na výlet lodí po Labi.  Až čtyřikrát denně vyjíždí výletní loď »Wanderschiff« z Bad Schandau přes Krippen/Postelwitz a Schmilku do Hřenska.

Hodinu proti a půl hodiny zpět po proudu, tolik času budete mít na prohlídku krás Horního Labe. K vidění jsou na příklad historický osobní výtah v Bad Schandau a pískovcový lom a překrásné roubené domky v Postelwitzu. Cestu navíc lemují úžasné pískovcové útvary zvané »Schrammsteinkette«. Každé kotviště nabízí možnost výletu do Saského a Českého Švýcarska. Kdo by chtěl, tak může vše co viděl také z blízka prozkoumat.

Pro individuální výlety, projížďky nebo oslavy na vodě si můžete pronajmout motorové čluny na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na loď se vejde maximálně 45 osob.

KDY: Od Velikonoc až do konce října

KDE: Bad Schandau – Krippen/Postelwitz – Schmilka – Hřensko

CENÍK: www.ovps.de/Verkehrsmittel/Schiff/Fahrplan-und-Tarife/4193/

JÍZDNÍ ŘÁD: www.ovps.dehttp://www.ovps.de/Verkehrsmittel/Schiff/Wanderschiff/481/

Přejít na Google Maps | Záznam na Google Places

{mosmap zoom='18'| text='Kirnitzschtalstraße 8, 01814 Bad Schandau'| marker='1'| centerlat='50.92521'| centerlon='14.17746'|lat='50.92521'| lon='14.17746'}

Německý text

Zwischen Ostern und Anfang November fahren auf der Elbe die Wanderschiffe der OVPS zwicshen Bad Schandau und Hřensko. Jede Anlegestelle  bietet Ihnen reizvolle Ausgangspunkte für Wanderungen in die Sächsische und Böhmische Schweiz. Vier mal täglich fährt das Motorschiff von Bad Schandau über Krippen/Postelwitz und Schmilka nach Hrensko und zurück. Unterwegs sind der Ostauer Fahrstuhl, die Postelwitzer Steinbrüche und die Sieben-Brüder-Häuser und die Schrammsteinkette zu sehen.  Für individuelle Ausflüge, Fahrten oder Feiern auf dem Wasser können Sie eines unserer Motorschiffe mieten. Bitte beachten Sie die maximale Belastung unseres Schiffes liegt bei 45 Personen.