Veletrhy »room+style« a NEUE ArT na drážďanském výstavišti © MESSE DRESDEN / Daniel Gammert

Na začátek roku připravilo drážďanské výstaviště MESSE DRESDEN současně veletrh životního stylu room+style a veletrh umění Neue ArT. Hlavními tématy room+style 2019 je zařízení interiéru, móda, kulinářství a stylové doplňky. Tato událost se pyšní výjimečností, kreativitou a vysokou kvalitou prezentovaných produktů. NEUE ArT 2019 nabízí výběr ze soudoubého umění a dává možnost i přímo sledovat, jak se díla tvoří a diskutovat o nich přímo s jejich tvůrci.

Veletrh »Dresdner Ostern« na drážďanském výstavišti © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

Jarní veletrh DRESDNER OSTERN, největší a nejoblíbenější veletrh v Drážďanech, zve tradičně krátce před Velikonocemi, od 28.–31. března 2019 na výstaviště MESSE DRESDEN. Pestrá škála nabídek z oblasti zahrady, zvířat, řemesel, rodiny a volného času spolu s jarním trhem dýchnou na návštěvníky jarní náladu. Na výstavišti bude zastoupeno na 350 vystavovatelů. Veletrh DRESDNER OSTERN otevře již po 26. své brány a návštěvníci mohou nakoupit na novou sezónu.

© MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

Ve dnech 15.–17. března se v Drážďanech koná veletrh AKTIV & VITAL. Kolem 300 vystavovatelů z celého Německa a Evropy představí vše zajímavé z oblasti zdraví, wellness, krásy, fitness, výživy, sportu a klasických i alternativních léčebných metod. Ideální pro začátek sezóny jsou trendy z oblasti vodních sportů, běhu, horolezectví, turistiky, cyklistiky, streatwear módy, nositelných technologií a video vybavení – na vyzkoušení i k nákupu. Stejně jako sportovní a adrenalinová jsou zde zastoupena i témata jako zdraví, vegetariánská a veganská strava, přírodní kosmetika, terapie a zdravé produkty.