Veletrh »spielraum« nabídne možnost hrát si a stavět © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

O prvním listopadovém víkendu, 3.–4.11.2018, se znovu sejdou nadšenci do her a hraček na veletrhu Spielraum na drážďaském výstavišti MESSE DRESDEN. Přibližně 300 vystavovatelů předvede ve všech obrovských halách výstaviště nové i osvědčené hry. Spielraum je určený pro děti od 4 do 12 let, ale i menší děti se zde skvěle zabaví. Rodiče a prarodiče zase mohou vybírat a rovnou také nakoupit vánoční dárky. Očekává se kolem 20 tisíc návštěvníků.

Veletrhy »room+style« a NEUE ArT na drážďanském výstavišti © MESSE DRESDEN / Marko Kubitz

Na začátek roku připravilo drážďanské výstaviště MESSE DRESDEN již po osmé úspěšný a oblíbený veletrh room+style. Vyniká výzdobou, stylem, estetikou a exkluzivním prostředím. Také v roce 2018 se věnuje nápadům na bydlení, designu, umění a životnímu stylu, ale i módě, šperkům a doplňkům. Exkluzivní a kvalitní nábytek, efektní dekorace a stylové doplňky lze na místě také přímo zakoupit nebo objednat. 

Veletrh »Dresdner Ostern« na drážďanském výstavišti © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

Jarní veletrh DRESDNER OSTERN, největší a nejoblíbenější veletrh v Drážďanech, zve tradičně krátce před Velikonocemi, od 22.–25. března 2018 na výstaviště MESSE DRESDEN. Pestrá škála nabídek z oblasti zahrady, zvířat, řemesel, rodiny a volného času spolu s jarním trhem dýchnou na návštěvníky jarní náladu. Na výstavišti bude zastoupeno na 350 vystavovatelů. Veletrh DRESDNER OSTERN otevře již po 25. své brány a návštěvníci mohou nakoupit na novou sezónu.