Veletrh »spielraum« nabídne možnost hrát si a stavět © MESSE DRESDEN

Drážďanské výstaviště MESSE DRESDEN připravilo na 3. a 4. listopad 2018 jeden opravdu skvělý víkend. A možná i s důvodem těšit se na Vánoce? Veletrh »spielraum« prezentuje ve čtyřech výstavních halách jedinečnou nabídkou renomovaných výrobců jako Playmobil, Lego, Zapf, Brio, Carrera, Nintendo a další. 

Veletrhy »room+style« a NEUE ArT na drážďanském výstavišti © MESSE DRESDEN / Marko Kubitz

Na začátek roku připravilo drážďanské výstaviště MESSE DRESDEN již po osmé úspěšný a oblíbený veletrh room+style. Vyniká výzdobou, stylem, estetikou a exkluzivním prostředím. Také v roce 2018 se věnuje nápadům na bydlení, designu, umění a životnímu stylu, ale i módě, šperkům a doplňkům. Exkluzivní a kvalitní nábytek, efektní dekorace a stylové doplňky lze na místě také přímo zakoupit nebo objednat. 

Veletrh »Dresdner Ostern« na drážďanském výstavišti © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

Jarní veletrh DRESDNER OSTERN, největší a nejoblíbenější veletrh v Drážďanech, zve tradičně krátce před Velikonocemi, od 22.–25. března 2018 na výstaviště MESSE DRESDEN. Pestrá škála nabídek z oblasti zahrady, zvířat, řemesel, rodiny a volného času spolu s jarním trhem dýchnou na návštěvníky jarní náladu. Na výstavišti bude zastoupeno na 350 vystavovatelů. Veletrh DRESDNER OSTERN otevře již po 25. své brány a návštěvníci mohou nakoupit na novou sezónu.