Drážďanský vánoční trh Striezelmarkt © Torsten Hufsky

Následující informace se vztahují k roku v 2018. Letošní program se s největší pravděpodobností nebude lišit. Vše upřesníme na podzim letošního roku.

Akreditace, tiskové konference, zprostředkování fotografií nebo partnerů pro rozhovory a veškeré informace týkající se drážďanského vánočního trhu Striezelmarkt pro tisk a média.

Adventní zpravodaj 1/2 (10.10.2018)

Adventní zpravodaj 2/2 (20.11.2018)

Termíny pro zástupce tisku a médií

STAVĚNÍ VÁNOČNÍHO STROMU  - na náměstí Altmarkt - akce s dvěma mobilními jeřáby - sobota 2. 11. 2019

TISKOVÁ KONFERENCE - STRIEZELMARKT - před zahájením vánočního trhu Striezelmarkt čtvrtek 14. 11. 2019 ve 14 hodin

ZKOUŠKA SVĚTEL - soumrak - zkouška světel na Striezelmarktu - pátek 22. 11. 2019 v 16:45

MONTÁŽ OBŘÍ ŠTOLY - neděle 1. 12. 2019 - neveřejná akce - sestavování obří štoly - pouze pro zástupce médií - akreditace nutná, kontaktní údaje viz níže

ÚČAST NA PÓDIU PŘI ŠTOLOVÉ SLAVNOSTI - pro média - sobota 7. 12. 2019 akreditace nutná, kontaktní údaje viz níže

Akreditace

Zařizujeme akreditace pro zpravodajské týmy, rozhlas, fotografy a zástupce tisku a jiných médií. Pokud chcete fotografovat či natáčet na vánočních trzích, prosím obraťte se přímo na nás, rádi Vám vyřídíme akreditaci. Akreditace je nutná na Štolovou slavnost, pokud chcete fotografovat či natáčet přímo v průvodu nebo na pódiu na náměstí Altmarkt. Na trase průvodu letos existují dvě místa, na kterých se průvod zastaví a kde bude možné uvnitř průvodu pořizovat záběry. Kontaktní údaje pro veškeré akreditace najdete v patičce našeho webu nebo na www.drazdany.info/presse. Můžete rovněž psát na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Fotogalerie

Fotografie k propagačním účelům najdete na https://goo.gl/photos/LbtxCx3i2FbtLTvL8. Prosíme, uvádějte u nich jméno fotografa a copyright, jak je uvedeno v popiskách.