SELGROS Cash&Carry © ddin.de

Velkoobchod SELGROS cash & carry nabízí jak koncovým zákazníkům, tak i živnostníkům a firmám široký sortiment potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží. Na prodejní ploše 9 000 metrů čtverečních najdeme na 50 tisíc různých produktů v oblasti potravin, domácích spotřebičů, textilu, ale i vybavení restaurací a firem. Majitelé hotelů a stravovacích zařízení si Selgros cenní jako spolehlivý zdroj kvalitních čerstvých výchozích surovin a přísad pro gastronomii na vysoké úrovni tzv. haute cuisine.

V Selgros cash & carry může nakupovat každý. Jste-li tu poprvé, nepotřebujete zákaznickou kartu, ale můžete si na informacích u vchodu vyzvednout  jednodenní zákaznickou kartu tzv. "Schnupperkarte" (šnuprkarte), s níž půjdete nakupovat a kterou při placení opět odevzdáte. Pokud se Vám zdejší nakupování zalíbí, můžete se zaregistrovat a nechat si zřídit svou vlastní zákaznickou kartu tzv. "Kundenkarte". Ke zřízení potřebujete jen svůj občanský průkaz. Chcete-li si zákaznickou kartu registrovat na firmu, pak ještě nezapomeňte vzít s sebou živnostenský list nebo vizitku. Kartu Vám zřídí hned na místě na počkání, můžete jít zatím nakupovat a vyzvednout ji na informacích až před placením.

Zákazníci, kteří odebírají pravidelně velký objem zboží, si mohou vyjednat velmi atraktivní individuální množstevní slevy. Vaše dotazy ráda zodpoví česky mluvící zaměstnankyně Selgrosu paní Claudia Völkel prostřednictvím telefonu (pevná linka +49 3512 535 285, mobil +49 151 2928 2982) nebo mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Máte-li zájem o zřízení zákaznické kartu, můžete se rovněž obrátit na paní Völkel. Napište ji do mailu jméno, příjmení, adresu a případně i údaje o Vaší firmě, paní Völkel Vám nechá kartu zřídit a uložit na Informacích i vstupu do prodejny SELGROS.

Nabídkové letáky se zbožím v AKCI najdete na www.selgros.de/angebote?mid=949

SELGROS cash & carry - Cenový systém

V Selgrosu jsou všechny ceny bez DPH (německy tzv. Mehrwertsteuer) zobrazeny velkým písmem a s poznámkou "netto", a pod nimi pak malým písmem ceny s DPH s poznámkou "brutto". U pokladny všichni zákazníci platí ceny s DPH (tj. brutto). Registrovaní plátci DPH však mají možnost zaplacené DPH získat zpět od svého finančního úřadu.

Selgros Cash&Carry © ddin.de

Hlavní informace

OTEVŘENO: pondělí–pátek 6–22 h | sobota 7–20 h (vstup pouze do 19:30) | neděle zavřeno

KDE: Dohnaer Straße 190, 01239 Dresden | Do navigace zadejte buď Dohnaer Straße 190 nebo Dohnaer Straße 186 | SELGROS leží u sjezdu z dálnice z Prahy do Drážďan (Dresden Prohlis) a přímo na silnici B172 z Hřenska. Parkování zdarma.

Vaše dotazy ráda zodpoví česky mluvící zaměstnankyně Selgrosu paní Claudia Völkel prostřednictvím telefonu (pevná linka +49 3512 535 285, mobil +49 151 2928 2982) nebo mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

www.selgros.de/maerkte/dresden (DE) | www.drazdany.info/selgros (CZ)

Mapa

Fotografie

Selgros Cash&Carry © DRAZDANY.info

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros

Selgros Cash&Carry © Selgros