Pevnost Königstein hledá nové kolegyně a kolegy pro dohled v prostorách expozic. A rovněž úklidový personál. Popis jednotlivých pracovních pozic najdete níže v textu.

Restaurace Forsthaus v údolí řeky Křinice © Pura Hotels

Hotel a restaurace Forsthaus v údolí Kirnitzschtal je skvělou adresou pro milovníky dobrého jídla. Obklopeni nádhernou přírodou Saského Švýcarska si mohou místní speciality à-la-carte vychutnat, buď v "Kutscherstube", ve "Försterstube" nebo na velké slunečné letní terase. Zdejší kuchyně je proslulá jídelníčkem s typickými regionálními pokrmy, přizpůsobenými ročnímu období. Zvláště oblíbená je tu zvěřina. Velké rodinné oslavy a firemní slavnosti najdou dostatek místa ve sklípku „Forellenkeller" nebo v „Kirnitzschstube", pojmenované podle Křinického údolí, jímž několikrát denně projíždí historická Křinická tramvaj. V současnosti tu hledají obsluhující personál.

Elbhotel Bad Schandau v Saském Švýcarsku

Elbhotel Bad Schandau v Saském Švýcarsku hledá číšnici/číšníka se znalostí němčiny. Nabízí příjemné prostředí na břehu Labe a slušný plat. Nástup možný ihned.

Sportpark Rabenberg

Sportovní středisko v německých Krušných horách Sportpark Rabenberg (11 km od hraničního přechodu Potůčky a 22 km od přechodu Boží Dar) hledá zaměstnance na výpomoc do kuchyně, pro prostírání samoobslužného bufetu a sklízení ze stolů.

Hledají se zedníci a pokrývači se zkušenostmi s výstavbou rodinných domů na plný úvazek. Jste kvalifikovaný zedník nebo pokrývač a domluvíte se německy? Máte zkušenosti a umíte pracovat nezávisle? Máte týmového ducha a užíváte si stavbu? Pak Vám nabízíme dobré peníze a dobrou práci při výstavbě rodinných domů v oblasti Drážďan.

Společnost Wachs Bauunternehmung GmbH je dlouholetý licenční partner společnosti Town & Country Haus, největšího německého poskytovatele masivních rodinných domků.

NABÍZÍ: mzda 11,30 €/h • férové pracovní podmínky • pomoc při hledání podnájmu/bytu

Wachs Bauunternehmung GmbH, Döbelner Straße 54 A, 04741 Roßwein

Bližsí informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +49 343 22 51 40 • www.wachsbau.de | www.drazdany.info/wachsbau