Práce v Německu - zubní technik, zubní technička  © Dentallabor Just, Schwarzenberg

🇩🇪 PRÁCE V NĚMECKU: 🦷 Dentální laboratoř Just ve Schwarzenbergu v Krušných horách hledá kolegyni či kolegu na pozici ZUBNÍHO TECHNIKA. Jen hodina cesty z Karlových Varů. 🍏 Nabízí příjemnou pracovní atmosféru v rodinném podniku a atraktivní platové ohodnocení. 🔬 Požadují odbornou kvalifikaci, praxi a němčinu. V případě zájmu pište na 📧 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo volejte ☏ +493774179690 či 📱 +491723492323.

Deutsches Haus v Saském Švýcarsku. / Foto © Hotel Deutsches Haus Cunnersdorf

Pracovní pozice: úklid hotelových pokojů od 1. dubna 2020

Biohotel Helvetia v národním parku Saského Švýcarska. Foto © Andrea Knura

SASKÉ ŠVÝCARSKO 🇩🇪 Rekreační městečko Schmilka v Saském Švýcarsku hledá nové kolegyně a kolegy: 👩‍🌾 zahradníka / krajináře s nástupem ihned a od dubna 👨‍🍳 kuchaře pro svoji restauraci. Podmínkou je dobrá znalost německého jazyka a osobní automobil.

Více informací ➡️ www.drazdany.info/schmilka

🏞️

🔗 Znáte-li někoho, kdo podobnou práci hledá, dejte mu prosím vědět.

Práce v Německu - montáže nadzemních vedení © SPIE SAG GmbH

SPIE SAG, jako přední dodavatel systémů a služeb pro energetickou infrasturkturu, hledá kvalifikované montéry a opraváře nadzemních vedení (muž / žena) pro montáže na jihu Německa. Možnost rekvalifikace i z jiných profesí např. tesařství, pokrývačství, montáže lešení atd. Baví Vás práce ve výškách a nechybí Vám zručnost? Podílejte se na převratu v oblasti energie - přidejte se k našemu týmu a staňte se montérem nadzemního vedení. Přihlaste se hned teď! SPIE SAG GmbH, Geschäftsbereich High Voltage - divize vysokého napětí, Landshuter Straße 65, 84030 Ergolding (BAVORSKO), další kontaktní informace viz níže.

Nabídka platí i pro stávající týmy, které by mohly cestovat na místo montáže společně.

Elbhotel Bad Schandau v Saském Švýcarsku

Elbhotel Bad Schandau v příjemném prostředí Saského Švýcarska hledá zaměstnance na plný úvazek na pozici servírka/číšník a pokojská.

Pevnost Königstein, Foto © Marko Döhring, Restauration Festung Königstein GmbH

PRÁCE V NĚMECKU 🇩🇪 Restaurační a cateringové zařízení "Restauration Festung Königstein GmbH" přímo na pevnosti Königstein nabízí práci na plný úvazek od dubna 2020 do konce ledna 2021 pro: kuchaře/kuchařku, servírku/číšníka a obsluhu myček nádobí. 🏰 Pracujete v gastronomii jako kuchař či kuchařka nebo servírka či číšník? Nebo máte zkušenosti s profesionálním úklidem budov a velkokuchyní a řidičský průkaz? Domluvíte se německy? 📧 V případě zájmu pošlete zprávu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo volejte na ☏ +493502164460  a můžete pracovat v místě obklopeném krásnou přírodou Saského Švýcarska.