🇩🇪 ZAMĚSTNÁNÍ NA PEVNOSTI! 🏰 🌿 Festung Königstein v Saském Švýcarsku opět hledá personál. Tentokrát na obsluhu a úklid toalet pro návštěvníky (každý rok od dubna do listopadu, nástup ihned). Předpokladem je dobrá znalost německého jazyka. 🌱 Pokud Vás nabídka zaujala, volejte ☏ +493502164713 (paní Steinau), nebo pište na 📧 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ℹ️ Podrobnosti viz www.drazdany.info/prace-na-koenigsteinu
‼️ Na pevnosti Königstein mají i další volná místa vizte www.festung-koenigstein.de/jobs

Pevnost Königstein, Foto © Marko Döhring, Restauration Festung Königstein GmbH

PRÁCE V NĚMECKU 🇩🇪 Restaurační a cateringové zařízení "Restauration Festung Königstein GmbH" přímo na pevnosti Königstein nabízí volná místa pro: kuchaře/kuchařku, servírku/číšníka, obsluhu myček nádobí, výpomoc do kuchyně a další spolupracovníky. Kompletní seznam volných míst najdete na www.festung.de/karriere.  🏰 Pracujete v gastronomii jako kuchař či kuchařka nebo servírka či číšník? Nebo máte zkušenosti s profesionálním úklidem budov a velkokuchyní a řidičský průkaz? Domluvíte se německy? 📧 V případě zájmu pošlete zprávu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a můžete pracovat v místě obklopeném krásnou přírodou Saského Švýcarska.

SASKÉ ŠVÝCARSKO: Horská výletní restaurace s ročním obratem 400 000 EUR hledá PROVOZOVATELE ©  Dresdner Fernsehen

🇩🇪 SASKÉ ŠVÝCARSKO: Horská výletní restaurace s ročním obratem 400 000 EUR hledá PROVOZOVATELE. 🌲🌳🌲 Na frekventované turistické stezce, vysoko nad řekou Labe, s výhledem na pevnost Königstein, na Lilienstein i Bastei. Jen 25 kilometrů od české hranice. 🍽 V restauraci je 65 míst a na venkovní terase dalších 100 míst. K dispozici je byt pro personál. Česká kuchyně vítána, zejména jídla pro rychlé občerstvení. Samoobsluha možná. Majitel objektu zajistí reklamní podporu ve své vlastní drážďanské regionální televizi a svém saském časopise pro rodiny s dětmi.