Na facebooku soutěžíme o nejatraktivnější prohlídku letiště tzv. Follow-me-Tour © Flughafen Dresden, Michael Weimer

V pátek 19.6.2017 vyhlašujeme letní soutěž s názvem #go2dresden. Hraje se o unikátní tříhodinovou českou prohlídku pro 4 osoby tzv. Follow-me-Tour na drážďanském letišti v hodnotě 160 eur a další ceny.

Podmínky soutěže go2dresden

Do soutěže se zapojíte, když do komentářů pod příspěvek na facebooku (https://www.facebook.com/drazdany.nakupy/posts/648164335380899) napíšete správnou odpověď na otázku:

Kde se nachází nová letní destinace Faro, kam se létá z drážďanského letiště?

A) Andalusie
B) Apulie
C) Algarve

Vymáhání výhry ze soutěže soudní cestou je vyloučeno. Vítěze vyhlásíme v pátek 29. června 2017 odpoledne na facebooku a na stránkách www.go2dresden.cz.

Uzávěrka

Soutěž končí 29. června 2017 ve 12:00 hodin středoevropského času. Vítěz/ka bude vyhlášen/a v odpoledních hodinách na facebooku a na stránkách www.go2dresden.cz.

Výhra

Výherce získá tříhodinovou českou prohlídku pro 4 osoby tzv. Follow-me-Tour na drážďanském letišti v hodnotě 160 eur. Druhé a třetí místo bude odměněno dětským kufrem s kolečky z letištní prodejny BERetal a za čtvrté místo bude překvapení z letištní prodejny Gate14.

Co je Follow-me-Tour?

Follow-Me-Tour je unikát mezi prohlídkami a je speciálním dárkem až pro 4 osoby. Po prohlídce terminálu a osvěžení sektem v krásném kongresovém centru s panoramatickým výhledem na letištní plochu se pokračuje na individuální průzkumný výlet. V rámci tříhodinové prohlídky návštěvníci doprovodí řidiče vozu Follow-Me a dostanou se opravdu blízko odbavení letadel, nahlédnou do zákulisí a dozví se zajímavosti o létání.

Při tříhodinové prohlídce se návštěvníci dozví i řadu technických zajímavostí © Flughafen Dresden, Michael Weimer

Žlutočerný vůz Follow-me navádí letadla při parkovacím manévu. Výherci soutěže to uvidí naživo přímo z kabiny vozu.  © Flughafen Dresden, Michael Weimer

Soutěž go2dresden na facebooku o českou prohlídku Follow-me-Tour © Flughafen Dresden, Michael Weimer

Obchod Gate14 je jedním ze sponzorů soutěže © Flughafen Dresden, Michael Weimer

Letiště Drážďany © Foto: Michael Weimer, Mitteldeutsche Flughafen AG

Přehled leteckých spojení

(letní letový řád 2017, stav: březen 2017)

Metropole a letecké křižovatky dostupné přímým letem z/do Drážďan: Destinace (letecká společnost, počet letů, navazující lety): Amsterdam (KLM denně celosvětově) | Basilej (Easyjet 4 x týdně v rámci celé Evropy) | Curych (SWISS až 2x denně celosvětově) | Düsseldorf (Air Berlin a Eurowings až 7x denně celosvětově) | Frankfurt (Lufthansa až 5x denně celosvětově) | Köln/Bonn (Eurowings až 3x denně v rámci celé Evropy) | Mnichov (Lufthansa až 5x denně celosvětově) | Moskva-Šeremeťjevo  (Aeroflot, denně, celosvětově) | Stuttgart (Eurowings až 2x denně v rámci celé Evropy)

Prázdninové cíle dostupné přímou linkou z Drážďan: Bulharsko: Burgas, Varna | Egypt: Hurghada | Island: Keflavík | Kypr: Paphos | Maďarsko: Debrecen, Sarmellek/Balaton | Portugalsko: Madeira, Faro | Řecko: Kréta, Korfu, Kos, Rhodos | Španělsko: Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, Mallorca, Malaga, Tenerife | Turecko: Antalya, Dalaman

Mapa všech destinací, kam se létá z Drážďan, vizte www.drazdany.info/mapa-destinaci-letiste

Autobusové spojení

Na letiště Drážďany jezdí až 5x denně z Prahy přímý autobus RegioJet.

www.drazdany.info/busem-na-letiste

Vlakové spojení a S-Bahn

Linka příměstského vlaku S-Bahn S2 spojuje Hlavní nádraží - Hauptbahnof, nádraží Neustadt a letiště. Staví přímo pod letištní halou.

www.drazdany.info/vlakem-na-letiste

Parkování na letišti

Venkovní parkování na letišti stojí 15 euro až na 9 dní. Kryté parkoviště, které má dispozici 2 900 zastřešených parkovacích míst, stojí 25 euro na týden. Pro platbu jsou na místě automaty.

www.drazdany.info/parkovani-na-letisti.

Další informace o letišti Drážďany v češtině

Letové cíle a letový řád

Online cestovní kancelář

SOUTĚŽ

Od 19.5. do 29.5.2017 se koná na našem facebooku (www.facebook.com/drazdany.nakupy) soutěž o zajímavé ceny. Podrobnosti již brzy.

www.drazdany.info/letiste

Přehled leteckých spojení

Podkategorie