Hvězdy světového jazzu se v listopadu sjedou do Drážďan.   © Jazztage Dresden

Intendant a umělecký vedoucí festivalu Kilian Forster tu letos přivítá obzvláště silnou koncentraci skutečných hvězd jazzového světa. Vstupenky je možno získat na www.jazztage-dresden.de, kde si je i vytisknete. Platba kartou je možná.

Jazzové dny Drážďany (Jazztage Dresden) se v Drážďanech v roce 2020 budou konat již po po dvacáté. Tento největší jazzový festival v této části Německa se uskuteční 21 října až 22. listopadu 2020. Na programu bude jazzová hudba v celé své pestré stylové škále. Posluchači zde uslyší nejen swing, latin, funk, blues, soul nebo fusion, nýbrž i populární a moderní jazz. Právě pro drážďanský festival jsou charakteristické žánrové přesahy např. do klasiky, popu či rocku, které obohacují tuto úžasnou hudební událost. Jazzové dny každoročně přitáhnou pozornost přibližně 10.000 hudbymilovných návštěvníků.

KDY: 21.10.–22.11.2020

KDE: koncerty na různých místech v Drážďanech a okolí (koncertní sály, divadla, kluby)

SERVIS: vstupenky k dostání online na stránkách www.jazztage-dresden.de.de a přes reservix.de (DE | EN) s možností platby přes PayPal či kreditní kartou a vytištění vstupenky doma tj. print@home

Další informace na www.jazztage-dresden.de (DE | EN | informace, zvukové ukázky a aktuální program) | www.drazdany.info/jazztage (CZ)

Posluchači zde uslyší nejen swing, latin, funk, blues, soul nebo fusion, nýbrž i populární a moderní jazz © Jazztage Dresden

Jazzové dny každoročně přitáhnou pozornost přibližně 10.000 hudbymilovných návštěvníků  ©  Jazztage Dresden