Hotel Bülow Palais Dresden

Hotel Bülow Palais © Hotel Bülow Palais

Relais & Châteaux Hotel Bülow Palais Bülow Palais*****superior se nachází v drážďanské barokní čtvrti pouhých 15 minut chůze od historického centra města a jeho památek. Hosté mohou navštívit denní Wellness & Spa, michelinskou restauraci Caroussel, nebo ochutnat německé speciality v restauraci Bülow´s Bistro. Kuřáci jistě také ocení Cigar Lounge.

Více informací


ibis Hotel Dresden

Hotel ibis v centru Drážďan © Hotel ibis Dresden

Více informací


INNSIDE Dresden by Mélia

Hotel INNSIDE by Mélia v centru Drážďan © Innside Dresden

Innside by Meliá Dresden je 4hvězdičkový designový hotel situovaný v historickém centru Drážďan. Nabízí stylové pokoje a apartmá, sauny a v 6. patře Sky-Bar s výhledem na kostel Frauenkirche. V klimatizovaných pokojích Innside by Meliá Dresden je zdarma k dispozici kabelový internet. Pokoje mají moderní koupelnu s dešťovou sprchou, župany a toaletními potřebami. Hosté mohou bezplatně využít nízkoteplotní saunu s párou tzv. »Dampfbad« i dvě klasické sauny a fitness studio. Hotel se nachází v centru Drážďan jen 3 minuty chůze od tramvajové zastávky »Neue Synagoge«, ze které se lze za pouhých 5 minut dopravit na hlavní drážďanské nádraží.

Více informací


Swissôtel Dresden Am Schloss

Hotel Swissotel Dresden Am Schloss © Swissotel Dresden

Hotel Swissôtel je situován přímo u Rezidenčního zámku v centru Drážďan na ulici Schloßstrasse. Tento 5hvězdičkový hotel situovaný v historickém centru Drážďan nabízí stylové pokoje a apartmá, saunu, wellnes a fitenss centrum. V klimatizovaných pokojích je zdarma k dispozici bezdrátové internetové připojení. Pokoje jsou moderně vybavené, pro hosty jsou připraveny i župany, či bezplatná láhev minerální vody. Hotel se nachází v centru Drážďan jen 3 minuty chůze od Frauenkirche či Zwingeru a v okruhu 350 metrů od tramvajových zastávek »Theater Platz« a »Neumarkt«, odkud se lze za pouhých 5 minut dopravit na hlavní drážďanské nádraží.

Více informací