Fotosoutěž go2dresden na facebooku © DRAZDANY.info

Zahajujeme novou fotosoutěž #go2dresden. Hraje se o poukazy na nákupy, vstupenky a další atraktivní ceny. Soutěž začne 28.11.2018 na našem Facebooku. www.go2dresden.cz.

Podmínky fotosoutěže go2dresden

Podmínkou účasti v soutěži je zveřejnění fotografie s drážďanskou vánoční tematikou na sociální síti facebook jako komentář k tomu určenému příspěvku. Každý soutěžící smí v průběhu celé soutěže nahrát maximálně tři fotografie.

Výherce první až čtvrté ceny vybere porota složená ze zástupců serveru DRAZDANY.info a sponzorů soutěže. Ostatní ceny vyhrají komentáře s nejvyšším počtem "lajků" a dalších emotikonů.

Vymáhání výhry ze soutěže soudní cestou je vyloučeno. Vítěze vyhlásíme ve středu 19. prosince 2018 na facebooku a na stránkách www.go2dresden.cz.

V rámci této soutěže si vyhrazujeme licenční práva na publikování poskytnuté soutěžní fotografie na webové stránce DRAZDANY.info, go2dresden.cz i v jiných médiích, výhradně však ve spojitosti s touto soutěží. Fotografie můžete pořídit jakýmkoliv přístrojem, včetně smartphonů. 

Uzávěrka

Soutěž končí 19.12.2018 ve 12:00 hodin středoevropského času. Vítěz/ka bude vyhlášen/a v odpoledních hodinách 19.12.2016 na facebooku a na stránkách www.go2dresden.cz.

Výhry (výhry nadále přidáváme, počet a pořadí bude platné s vyhlášením soutěže)

 

1. místo

poukaz v hodnotě 100 euro na nákup v nákupním centru Altmarkt-Galerie Dresden.

(www.altmarkt-galerie-dresden.de

2. místo

poukaz v hodnotě 50 euro na nákup v nákupním domu Karstadt Dresden.

(www.karstadt.de)