Adventní slevy v Globetrotter - každý den slevy na jinou značku

V drážďanském obchodě s outdoorovým vybavením a výstrojí Globetrotter na Prager Strasse připravili adventní slevy. Během adventu budou každý den zlevněny výrobky jedné ze značek outdoorového vybavení a to slevou až 20 %. Adventní slevy až 20 %!

Zlevněné zboží pochází výhradně z vlastního skladu

V drážďanském obchodě s outdoorovým vybavením a výstrojí Globetrotter na Prager Strasse začal v pátek 14. listopadu velký podzimní výprodej. Celá řada vybraných značkových výrobků bude prodávána se slevou až 30 %. Až do konce listopadu 2014 slevy až 30 %!

Zlevněné zboží pochází výhradně z vlastního skladu

Od čtvrtka, 10. července, začíná v drážďanském obchodě na outdoorové vybavení Globetrotter na Prager Strasse letní výprodej. Celá řada vybraných značkových výrobků bude prodávána se slevou až 30 %. A od 24. července slevy do 40 % !

GlobeBoot je současně i festivalem s pestrou nabídkou aktivit pro malé i velké © Globetrotter

V bezprostřední blízkosti Drážďan, v krajině rybníků kolem Moritzburgu, se koná ve dnech 10. - 11.5. outdoorový testival GlobeBoot. Tato víkendová akce je zaměřena na více než 80 modelů člunů, které mohou zájemci otestovat podle libosti přímo na rybníku Dippelsdorfer Teich.

Globewelt v outdoorovém OD Globetrotter na Prager Strasse v DrážďanechV pátek 18.10. (14–20 h) a v sobotu 19.10. (10–20 h) pořádá drážďanský outdoorový obchodní dům Globetrotter festival GLOBEWELT 2013. Návštěvníci budou mít možnost leccos otestovat, například vodovzdornost své obuvi, či své schopnosti a odolnost při výpravách do vysokých nadmořských výšek (něm. tzv. Höhentauglichkeit). Na střeše OD si mohou zkusit střelbu jako při biatlonu a mezi jednotlivými patry atria OD bude natažena 17metrová lanovka.

Obchodní dům Globetrotter s outdoorovými a sportovními potřebami © Globetrotter Dresden

Obchodní dům s outdoorovým vybavením a výstrojí | čtyři patra a sedm set značek pro turisty, cestovatele, cyklisty, sportovce, horolezce a vodáky | celková plocha 6.200 m2

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Značkové zboží na čtyřech podlažích © Globetrotter Dresden

V sortimentu zboží čítajícím 25.000 položek přibližně 700 výrobců najdou zákazníci na čtyřech podlažích téměř vše z oblasti outdoor a cestování: od funkčního oblečení a obuvi přes stany, tašky, batohy, spací pytle, mapy a knihy až po výstroj pro cyklistiku, zimní sporty či horolezectví.

Přejít na Google Maps | Záznam na Google Places

{mosmap lat='51.045899'|lon='13.736834'|centerlat='51.045899'|centerlon='13.736834'|zoom='15'|text='Globetrotter - sportovní potřeby a outdoor'|marker='0'|mapType='normal'}

Testovací lezeckou stěnu je možné použít místo schodiště... © Globetrotter Dresden

Horolezeckou výstroj si můžete vyzkoušet na 26 dlouhé a 12 metrů vysoké převislé horolezecké stěně, v ledové kabině se zařízením na simulaci sněhové bouře, jakož i v dešťové kabině.