Primark © ddin.cz

Z PRAHY DO DRÁŽĎAN a zpět jezdí vesele, výhodně, ekologicky a po hipstersku PRIMARKLOVERSCZ | www.facebook.cz/primarklovers.cz.

VLAKEM: Pokud jedete vlakem, vystoupíte na hlavním nádraží (Dresden Hauptbahnhof). Poté vyjdete hlavním vchodem (po levé straně) a před sebou uvidíte tramvajovou zastávku. Přejdete přes koleje a půjdete stále rovně po Prager Strasse. Půjdete tak dlouho dokud po levé straně neuvidíte stříbrnou budovu Centrum Galerie. Uvnitř se nachází Primark.

AUTOBUSEM: Když pojedete se Student Agency, Flixbusem nebo s Eurolines, doveze Vás na zastávku Bayerische Strasse. Kde pouze vejdete do vlakového nádraží vedle a projdete na druhou stranu. Dále stejně, jako kdybyste přijeli vlakem.

AUTEM: Doporučená cesta z Prahy přímo do Centrum Galerie: www.drazdany.info/component/content/article/38-mapy/731-z-prahy-do-centrum-galerie

Pro cestu doporučujeme stáhnout si offline mapu s navigací www.drazdany.info/mapsme. Parkovat můžete přímo v Centrum Galerii viz www.drazdany.info/parkovani.

Tip na nejvýhodnější cesty do Drážďan naleznete zde www.drazdany.info/levne-do-drazdan.

Primark © ddin.cz

V Primarku se dá platit běžnými českými platebními kartami. Přehled prodejen kde se dá bez problémů platit kartou na www.drazdany.info/platba-kartou.

Primark © ddin.cz

Atmosphere – hlavní značka Primarku, která je proslulá svým levným zbožím, které se však řídí nejnovějšími trendy a zároveň uspokojující kvalitou. Atmosphere je zaměřena jak na dámské a pánské oděvy, doplňky nebo také obuv

Denim CO – podobně jako Atmosphere, velmi rozšířená značka. Denim CO je zaměřena na dámské i pánské oblečení, které je vyráběno především z bavlny, manšestru, džínoviny a kepru

Secret Possessions – značka se sortimentem především spodního a nočního prádla

© drazdany.info

Koupili jste si špatnou velikost nebo jen chcete vrátit zboží, které jste si koupili v Primarku? Na vrácení zboží máte 28 dní. Tip: Nechoďte zbytečně ke kase. Primark má přímo Umtausch (výměnný) koutek, kde Vám zboží vymění.

SORTIMENT: móda, módní doplňky

OTEVÍRACÍ DOBA: po–so 9–21 h

UMÍSTĚNÍ OBCHODU: v nákupním centru Centrum-Galerie

NA PLÁNKU Centrum-Galerie: přízemí (EG, Erdgeschoss), 1. patro (1.OG, 1. Obergeschoss), 2. patro (2. OG, 2. Obergeschoss)