Kavárna a restaurace Carolaschlösschen leží u romantického jezera Carolasee v jednom z nejkrásnějších drážďanských parků Großer Garten. Carolaschlösschen byl postaven v roce 1886. Po kompletní rekonstrukci byl v roce 1999 znovuotevřen v novém kabátě. Nad restaurací v přízemí ve stylu kavárny Art Deco se nachází galerie. Kdo by chtěl sedět venku, může na balkoně nebo na velké terase u jezera.

OTEVÍRACÍ DOBA: pondělí–pátek, 11–24 h | sobota, 10–24 h | neděle 10–18 h

ADRESA: Querallee 7, 01219 Dresden

www.carolaschloesschen.de (DE) | www.drazdany.info/carolaschloesschen (CZ)

POZOR NABÍDKA PRÁCE: kuchař/kuchařka, číšník/číšnice

Německý text

Das Café und Restaurant Carolaschlösschen liegt am romantischen Carolasee in einer der schönsten Parkanlagen Dresdens, dem Großen Garten. Das Carolaschlösschen wurde im Jahr 1886 erbaut. Nach vollständiger Sanierung eröffnete es im Jahr 1999 im neuen Glanz. Über dem Restaurant im Erdgeschoss im Stil eines Kaffeehauses der Art Deco befindet sich eine Galerie. Wer draußen sitzen möchte, nocmmt auf dem Balkon Platz oder auf der großen Seeterrasse.


Volná místa

Číšník | číšnice pro restauraci Carolaschlösschen

Neorenesanční restaurace Carolaschlösschen v centru Drážďan hledá číšníka nebo číšnici s nástupem od března 2017 na plný či poloviční úvazek. PODMÍNKY: Obsluhování hostů ve špičkové restauraci by Vám mělo bavit a přinášet Vám radost. Vyžadujeme zkušenosti v oblasti gastronomie, včetně samostaného vyúčtování (tj. zkušenost s inkasováním plateb od hostů - německy se této kvalifikaci říká "Revierkellner/in") a rovněž bezproblémové dorozumění s hosty v němčině. Na začátku Vás zaškolíme a dáme Vám dostatek času na rozkoukání. Můžeme pomoci i s hledáním bydlení v Drážďanech. Požadujeme samostatnost i týmový duch, jakož i motivaci, flexibilitu a příjemné vystupování. Restaurace se nachází u jezírka Carolasee v největším drážďanském městském parku Großer Garten. Platíme 9 EUR/h plus příplatky např. za neděle a svátky.

KONTAKT: +49 351 2506000 (pan Karrum) | bewerbung@carolaschloesschen.de | www.carolaschloesschen.de

Kuchař pro restauraci Carolaschlösschen

Neorenesanční restaurace Carolaschlösschen v centru Drážďan hledá kuchařku/kuchaře s nástupem od března 2017 na plný či poloviční úvazek. Vyžadována samostatnost a zodpovědnost při přípravě pokrmů. Očekáváme ukončené kuchařské vzdělání a minimálně tříletou profesní praxi. Znalost německého jazyka výhodou. Požadujeme flexibilitu, kreativnost, týmového ducha, zodpovědnost, orientaci na zákazníka a výbornou schopnost plánovat a organizovat. Po nástupu Vás budeme podporovat při zapracování a dáme vám dostatek času na rozkoukání. Můžeme pomoci i s hledáním bydlení v Drážďanech. Restaurace se nachází u jezírka Carolasee v největším drážďanském městském parku Großer Garten. Platíme 9 EUR/h plus příplatky např. za neděle a svátky.

KONTAKT: +49 351 2506000 (pan Karrum) | bewerbung@carolaschloesschen.de | www.carolaschloesschen.de