Na veletrhu aktiv+vital na drážďanském výstavišti si návštěvníci mohou vybrané volnočasové aktivity na místě vyzkoušet  © MESSE DRESDEN, Marko Kubitz

Ve dnech 15.–17. března 2019 se v Drážďanech koná již osmnáctý ročník veletrhu aktiv+vital. Kolem 300 vystavovatelů z celého Německa a Evropy představí to nejzajímavější z oblasti zdraví, krásy, wellness a fitness, zdravé, vegetariánské a veganské výživy, přírodní kosmetiky a klasických i alternativních léčebných metod. Veletrh je ideálním začátkem sezóny pro všechny sportovní nadšence, na něž tu čekají nové trendy z oblasti vodních sportů, běhu, horolezectví, turistiky, cyklistiky, streatwear módy, Wearable Technologies a video vybavení. Vše k vyzkoušení i k nákupu.

Hlavní informace

KDY: 15.–17.3.2019 | denně 10-18 h (pá-ne) 

KDE: výstaviště Messe Dresden, Messering 6, 01067 Dresden

DOPRAVA: tramvaj č. 10 zastávka „Messering, HALLE 1“ | možnost parkování u areálu výstaviště na parkovacích plochách P1, P2 a P7 (parkovací místa pro postižené osoby jsou vyhrazena přímo před hlavním vchodem - Hauptfoyer- a před halou HALLE 1), parkovné 5 €/den (platí se při vjezdu)

VSTUPNÉ: 7 €/5 €, děti od 7 do 14 let 2,50 €, děti do 6 let zdarma, rodinná vstupenka 18 €, rodinná vstupenka single 11 €

Další informace, podrobný program a přehled vystavovatelů na www.messe-dresden.de (DE | EN) | www.aktiv-vital-messe.de (DE) | www.drazdany.info/aktiv-vital (CZ) | www.drazdany.info/vystaviste (CZ)

Mapa: výstaviště MESSE DRESDEN

Fotografie

Venkovní pohled na areál Výstaviště Drážďany © MESSE DRESDEN